• dytali@gmail.com
  • Site Editörü Diyetisyen Ali YÖRÜMEZ 0535 649 29 03
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
708 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BÜŞRA MENEKŞE
  • ADRES: İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Kazım Karabekir Apt. No:62/10 Kat:2 Selçuklu/Konya (Sgk Binasının Yanı, Eski Hava Hastanesinin Karşısı)
  • TELEFON: 0 (332) 320 4400
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

2015 yılında Selçuk Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldum. Eğitimim süresince, hastanenin bütün bölümlerinde yer aldığım stajlarda ve diğer çalışmalarım sayesinde uygulama ve ekip çalışması konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum.
Başarıyla tamamladığım yoğun ve zorlu eğ itimim doğrultusunda ve iş hayatındaki tecrübelerim sayesinde çeşitli hastalıkların diyet tedavilerini çok iyi uygulamak, insanlarla etkili iletişim kurabilmek, ‘Beslenme ve Diyet’ sektörünün gelişmelerini yakından takip etmek, kişiye özel diyet uygulaması yapmak, dünya çapında sorun teşkil eden obezite probleminin ve risk faktörlerinin önüne geçmede etkin yaklaşımlar benimsemek ve yeniliklere açık bir diyetisyen olmak hayat felsefem haline gelmiştir.
Danışanlarıma sağlıklı beslenme ve diyet programı uygularken onların psikolojisini de göz önünde bulundurup farklı yaklaşımlar benimsemek, kilo ve psikoloji arasındaki ilişkiyi tedaviye en iyi şekilde yansıtmak izlediğim yöntemlerin başında gelir.

Her zaman sizlere yardımcı olmaya hazırım. Sağlıkla kalın.

Sevgi ve saygılarımla…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.