• dytali@gmail.com
  • Site Editörü Diyetisyen Ali YÖRÜMEZ 0535 649 29 03
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
439 ZİYARETÇİ
  • DİYETİSYEN: Nil ŞAHİN GÜRHAN
  • ADRES: Bağdat Caddesi Saffet Apartmanı No: 369 Kat: 1 Daire: 3 İstanbul
  • TELEFON: (212) 247 73 85
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 18:00
HİZMET YERİ İSTANBUL

DİYETİSYEN HAKKINDA

Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin 1973 yılında Mersin’de doğdu. 1990 yılında Tevfik Sırrı Gür Lisesi’nden, 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme İktisadi Enstitüsü, hastane yöneticiliği dalında yüksek lisans programını tamamladı.

1995–2000 yılları arasında Marmara Üniversitesi Vakfı Academik Hospital Hastanesi’nde yönetici-klinik diyetisyen olarak görev yapan Nil ŞAHİN GÜRHAN, çalıştığı hastanenin kuruluşunda da görev almıştır. 1999 yılından bu yana kendi ofisinde tıbbi beslenme ve diyet tedavisi çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu güne kadar “Beslenme ve Diyetetik” ile ilgili birçok seminer ve panele dinleyici ve konuşmacı olarak katılmıştır. Sofra ve Kariyer Dergilerinde aylık sağlıklı beslenme yazıları yazmaktadır. 1999 yılından bu yana ekolay/kadın (mahmure.com)’da halktan gelen soruları yanıtlamakta ve sağlıklı beslenme konusunda makaleler yayınlamaktadır. Nil ŞAHİN GÜRHAN, birçok gazete, dergi, radyo ve televizyonda sağlıklı beslenme ve diyet konusunda yazılar yazmakta ve röportajlar vermektedir.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN, Türkiye Diyetisyenler Derneği (TDD), Amerika Diyetisyenler Derneği (ADA), Avrupa Diyetetik Dernekleri Federasyonu (EFAD) ve Uluslar arası Diyetetik Dernekleri Federasyonları (ICDA) üyesidir.

Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak amacı, beslenme bilimini bilimsel gerçekler doğrultusunda insanlara öğreterek hayatlarının içinde doğal olarak yer almasını sağlamaktır. Çünkü sağlıklı beslenme, ömür boyu sürdürülmesi gereken doğal bir alışkanlıktır

DİYETİSYEN HAKKINDA YORUM YAP

DİYETİSYEN HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.