tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Hacettepe Beslenme ve Fizyoterapi merkezi

10 Ağustos 1995 tarihinde Tekirdağ’da doğdum. 2009 yılında Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan, 2013 yılında Tekirdağ Anadolu Lisesi’nden, 2017 yılında ise Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldum.
​Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde endokrinoloji, gastroenteroloji, kardiyoloji, nöroloji, dahiliye, genel cerrahi, nefroloji servis ve polikliniklerinde; Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi’nde , Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde yetişkin ve çocuk onkoloji servisi ve polikliniğinde ; Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi merkez mutfağında, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Endokrinoloji servisi ve polikliniğinde ve Bayraklı Toplum Sağlığı Merkezi’nde stajlarımı tamamladım.

​Eğitim ve öğretim hayatım içerisinde, 4-10 Yaş Grubu Çocuğu Olan Annelerin Beslenme ile İlgili Bilgi Düzeyi, Çocuklarını Beslenme Tarzları İle Şişmanlık İlişkisi adlı çalışmada anketör olarak görev aldım. Diyabetli Sporcularda Beslenme adlı bir derleme düzenledim. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İç Hastalıkları Anabilim Dalına Başvuran Hastalarda Bitkisel Ürün Kullanımının Değerlendirilmesi isimli tez çalışması hazırladım.

2016 yılında TSC Akademi’nin İzmir’de düzenlediği Gıda Güvenliği Uzmanlık Eğitimi programına katılarak; ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi sertifikası,

ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemi iç denetçi sertifikası, BRC İngiliz gıda güvenliği standardı sertifikası ve FSSC 22000 sertifikasını Türkçe ve İngilizce olarak aldım.

2017 yılında Türkiye Diyetisyenler Derneği’nin düzenlediği Gıda Güvenliği Eğitimine katıldım. Yine 2017 yılında Seam Academy’nin İstanbul’da düzenlediği 1. seam academy nutrition & sports education programına katıldım.

Bir çok danışanım ile güzel verimli seanslar geçirdim ve elimden geldiğince en iyi hizmeti vermek adına çalışıyorum

Bir cevap yazın