• dytali@gmail.com
  • Site Editörü Diyetisyen Ali YÖRÜMEZ 0535 649 29 03
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,135 ZİYARETÇİ
  • DİYETİSYEN: Dyt. Aynur Sağol
  • ADRES: Fatih cad. Gürer iş hanı No: 18 Kat: 2 31/32 Yalova
  • TELEFON: 0 (537) 600 7842
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
HİZMET YERİ YALOVA

DİYETİSYEN HAKKINDA

Daha önce Özel Atakent Hastanesi ve Uzmanlar Özel Yalova Hastanesi’nde çalışmış olan Diyetisyen Aynur Sağol Danışanlarını bundan sonra Healthydiet Beslenme Danışma Merkezi’nde ağırlayacak.

Amacının danışanlarına yeterli ve dengeli beslenme alışkınlığını kazandırmak olduğunu söyleyen Diyetisyen Aynur Sağol, “Danışanların gerekli tetkikleri yaptırıldıktan sonra, en yeni model yağ analizatörü ile vücut analizi değerlendirilecek.

Yanlış beslenme alışkanlıklarını kalıcı olarak değiştirmeyi hedefleyen kişiye özel beslenme programları düzenlenecektir.

Amacım danışanlarıma yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırarak, bu durumu yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamaktır. Ayrıca danışanımın sağlıklı ve metabolizmasına uygun bir şekilde kilo kontrolünün sağlanması ve motivasyonudur. Kişinin psikolojik açıdan da kendisine yakın hissettiği bir Diyetisyenle ekip olarak hareket etmesi başarıyı getirir. Healthydiet Beslenme Danışma Merkezi’nde; Danışanlarımızın beslenmeyle ilgili her türlü sorunu için takibi ve kontrolü yapılacaktır” diyerek bilgi verdi.

Diyetisyen Aynur Sağol’un hayata geçirdiği Healthydiet Beslenme Danışma Merkezi ile sağlıklı bir yaşama “Merhaba” demek isteyen herkesi Fatih Caddesi Gürer İş Hanı No 31-32 adresinde bekliyor.

DİYETİSYEN HAKKINDA YORUM YAP

DİYETİSYEN HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.