tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Dyt Nesrin Aldemir Huzurlu Beslenme ile Sağlıklı Yaşam

Dyt. Nesrin ALDEMİR

Mart 2018 yılında Beslenme ve Diyet Uzmanı Diyetisyen&Gıda Teknikeri Nesrin Aldemir tarafından kurulan Formnes ile Formda Hayat Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı Merkezinde beslenme; beslenme eğitimi, kişiye özel diyet, hastalıklarda beslenme, yaşa göre beslenme, kurumsal wellness sistemi, medya beslenme  danışmanlığı v.b Beslenme, sağlıklı yaşam, kişiye kaliteli bir yaşamı sunmak amacıyla danışmanlık hizmetleri kaliteli faydalı etkili ve etkin bir şekilde kaliteli hizmet anlayışı ile kurulmuştur.

Beslenme konusunda farkındalıkları ve farkındalığı yaratabilmek; beslenme bilincini ve doya doya zayıflamanın yollarını öğretmek ve sonrasında kilonun kalıcı ve sağlıklı  beslenmenin bir hayat tarzı olduğunu benimsetebilmek temel hizmet anlayışımızdır.

Vizyon

Beslenme ilkeleri doğrultusunda beslenme bilinci ve farkındalıkları oluşturmak, sağlıklı toplum ve bireylerin oluşmasında katkı sağlayabilmek. Diyet algısının kişiye özel beslenme olduğu bilincini oluşturabilmek.

Beslenme Bilimi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, bilimsel bilgiler dahilinde yenilikçi olarak toplumu ve bireyleri bilgilendirmek.Dürüst olmak, etik olmak, üretken ve faydalı olabilmek.

Çalışma Sistemimiz

Yeni bir sen, şimdiye kadar yapmış olduğunuz diyetleri, diyetlerdeki başarısızlıklarınızı v. Hepsini unutun. Her gün yeni bir gündür anlayışı ile değişime bugün karar verin ve doya doya huzurla mutlulukla bilinçli zayıflamak için bizi arayın size sıkıcı olmayan yaşam tarzınıza uygun tamamen size özel beslenme menüleri ve beslenme ile ilgili önemli ipuçları ve kolaylıkları v.b taktikler ile sizi bilinçli sağlıklı ve kalıcı olarak ideal kilonuza gelmeniz için yol arkadaşınız sağlık danışanınız diyetisyeniniz olalım.

Danışanlarımızın beslenme tedavilerini düzenlerken amacımız; antropometrik ölçümleri(vücud analiz bulguları) ile tıbbı öyküsü, biyokimyasal parametreleri, kültürel  beslenme alışkanlıkları, geçmişdeki diyet deneyimleri, kilo alma ve verme süreçleri ile fizyolojik ve psikolojik olarak da değerlendirildikten sonra danışanın yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayarak hastalığı var ise uygun bir beslenme modeli ile tedavi edip sağlıklı zayıflatmak, hastalık sorunu yok sadece sağlıklı kilo vermek ise sağlıklı zayıflama programı ile uyguladığı diyeti kalıcı hale getirebilme amacında olmak.

Hedeflenen kiloya ulaşıldıktan sonra da belli sürelerde kontrollerimiz ile FORMNES İLE FORMDA HAYAT Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi olarak her zaman yanınızdayız!!!!