• dytali@gmail.com
  • Site Editörü Diyetisyen Ali YÖRÜMEZ 0535 649 29 03

HABER DETAYI

8 Ocak 2018 17:43

Konya – Pera Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Açıldı

Konya – Pera Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Açıldı

Pera Diyetisyenlik açıldı

Pera Beslenme ve Diyet Danışmanlığı açıldı. Ferhuniye Mahallesi’ndeki Sağlık İş Merkezi’nde açılan Pera Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’na açılışta vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Açılışta konuşan Diyetisyen Meryem Nur Boz, Konya’daki genç girişimciler olarak böyle bir diyet ofisi açtıklarını belirterek; “ Her ikimiz de Konyalı vatandaşlarımıza sağlıklı beslenmeyi anlatacağız. Konyalılara daha faydalı olmak adına projeler geliştiriyoruz.” dedi.

Pera Diyetisyenliğin kurucularından Aysun Sariye Dündar ise Konya’ya verimli olabilmek için çalışmalarını yürüteceklerine değinerek şunları söyledi: “Obezite, diyabet, metabolik bozukluklar günümüzde artıyor. Bu hastalıklardan halkımızı korumak istiyoruz. Konya’nın çocuğuyuz, Konyamıza hizmet için buradayız. “ Aynı zamanda kurumlara kurumsal danışmanlık hizmeti vereceklerini de kaydeden Dündar, “ Kreşlerimize beslenme hizmetleri vereceğiz, aynı zamanda toplu beslenme hizmeti veren şirketlere danışmanlık yapacağız. Yaş grubu olarak 7’den 70’e herkese yardımcı olacağız. Zaten sağlık sektöründen gelen bir aileyiz bu geleneğimizi devam ettireceğiz.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Pera Diyetisyenlik açıldı

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.