• dytali@gmail.com
  • Site Editörü 0535 649 29 03

HABER DETAYI

8 Ekim 2017 14:52

“Diyet Form” Akhisar da hizmete girdi

“Diyet Form” Akhisar da hizmete girdi

“Diyet Form” Merkezi Hizmete Açıldı

Diyetisyenler Ali Köymen ve Nuriye Köymen çifti, açılışta heyecanlı halleri yüzlerinden okunuyordu.

Akhisarlı olan Nuriye Köymen , “Ali Köymen aslen Ödemişli ve Ali ile üniversitede tanışıp evlendik. Aynı üniversite ve bölümden mezun olan Diyetisyenler Ali ve Nuriye Köymen, ”hayalimizdi böyle bir merkez açmak vardı, şimdi hayallerimiz gerçek oldu” dediler.

Nuriye Köymen, ”Akhisar´da diyetisyen çok ama böyle bir merkez yok. Bunu biz gerçekleştirdik. Mutluyuz” dedi. Diyetisyenler Ali ve Nuriye Köymen, ”kişiye özgü diyet programları hazırlıyoruz. Bizim bir ilkemiz var: ”Diyet, kişiye özeldir” diye. Aç kalmadan, formda kal sloganımızla yola çıktık.

Diyetisyenler Ali ve Nuriye Köymen, “Beslenme ve Diyet Danışma Merkezimizde vücut yağ analiz makinemiz var. Vatandaşlarımız zayıflamak için, formda kalmak için televizyonda veya internet ortamında çeşitli diyetlere var. Alkali diyet, dukan diyeti, çilek ve detoks diyetleri gibi diyetlerin reklamlarına, haberlerine inanmasınlar. Bu diyetler sağlıklı olmayan diyetlerdir.

Bizim önerdiğimiz diyet ise doğal besinlerle sağlıklı şekilde yapılan diyetlerdir. Diyet denilince sadece akla kilo vermek gelmesin. Kilo almak isteyenler, hamile hanımlar, yağlarını kas yapmak için uğraşanlar diyet yapıyor. Bunlar bizim işimiz kapsamımızda olan şeyler. Merkezimiz, bugünden itibaren tüm vatandaşlarımızın hizmetindedir”. Yeni açılan “Diyet Form” Merkezi açılışına CHP Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı İsmail Şahin, yönetim kurulu, Akhisar Esnaf Odaları Başkanı Hasan Ali Men, Köymen ailesi ve davetliler katıldı. CHP Akhisar İlçe Teşkilat Başkanı İsmail Şahin, Akhisar Esnaf Odaları Başkanı Hasan Ali Men, Ali ve Nuriye Köymen kurdeleyi birlikte kesti.

Diyetisyen Nuriye Köymen in sayfasını ziyaret etmek için BURAYI tıklayınız.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Diyetisyen Rehberi Ekibi 8 Ekim 2017 17:08 CEVAPLA

    Hayırlı ve Bereketli olmasını dileriz.