• dytali@gmail.com
  • Site Editörü Diyetisyen Ali YÖRÜMEZ 0535 649 29 03

HABER DETAYI

7 Nisan 2019 01:21

Cnr Food Expo İstanbul

Cnr Food Expo İstanbul

Cnr Food Expo İstanbul

Dünyanın en büyük gıda fuarı olmayı hedefleyen CNR Food İstanbul Fuarı, 5-8 Eylül 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşti. Fuarda toplam 1600 marka yer aldı.
A

CNR FOOD EXPO

Dünyanın en büyük gıda fuarı olma hedefi ile organize edilen CNR Food İstanbul’da, gıda, ambalaj, ev dışı tüketim ürünleri ve tedarikçileri sektörünün önde gelen markaları 4 gün boyunca en iddialı ve yeni ürünlerini sergilediler. Gıda, ev dışı tüketim ve ambalaj sektörlerinin ihracat oranlarını artırmak için organize edilen CNR Food İstanbul katılımcılarından birçok firma, fuarın daha ilk gününden bir yıllık üretim kapasitesinin siparişini aldı. Fuar da 1.600 markaya yer verildi.
CNR Food İstanbul, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği ve Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu işbirliğinde organize edildi. Çekya, Hindistan, Rusya, Özbekistan, Çin ve Malezya gibi ülkelerin pavilyon olarak yer aldığı fuarda birçok ülkeden alıcı firmalar katılımcılarla bir araya geldi.

2019 Gıda Fuarı Tarihi 

4-7 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan fuardan yer ayırtmak için buraya tıklayın.
Kaynak Sayfa: http://cnrfoodistanbul.com/

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.