• dytali@gmail.com
  • Site Editörü Diyetisyen Ali YÖRÜMEZ 0535 649 29 03

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi

11,268 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 17 Mart 2018 22:09
  • TARİH: 18-21 Nisan 2018
  • WEB ADRESİ: http://cocukgastro2018.org/
  • ORGANİZATÖR: Manisa Celal Bayar Üniversitesi
  • YER: Sheraton Hotel, Çeşme - İzmir

ETKİNLİK HAKKINDA

 

Değerli Meslektaşlarımız,

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi 18 – 21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de Çeşme Sheraton Hotelde düzenlenecektir. 12.Ulusal kongremiz, Dr. Hasan Erhun Kasırga başkanlığında Celal Bayar Üniversitesi’nin ev sahipliğiyle gerçekleşecektir.

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi Kongresi çocuk gastroenteroloji camiası, pediatri uzmanları, aile hekimleri, diyetisyenler, çocuk gastroenteroloji hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir platform sağlayacaktır. Kongremizin önceki yıllarda yakalamış olduğu başarıları yüksek bir katılım oranı ve zengin bir bilimsel içerik ile sürdürmesinin yanında sosyal açıdan da doyurucu olabilmesi en önemli hedeflerimiz arasındadır. Amacımız pediatrik gastroenteroloji ailesi dışındaki katılımları da mümkün olduğunca arttırmaktır. Kongre yeri olarak Manisa yerine Çeşme, İzmir’i seçmemizin temel nedeni yüksek katılımlı bir kongreyi bilimsel ve sosyal yönden en yüksek memnuniyet düzeyini sağlayarak gerçekleştirmektir.

6-8 Eylül 1995 tarihleri arasında Çeşme, İzmir’de düzenlenen 1. Ulusal Pediatrik Gastroenteroloji ve Beslenme Kongresinin üzerinden tam 22 yıl geçmiş bulunuyor. Geçen yıllar içinde Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailesi giderek büyüdü ve gelişti. Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde çok başarılı olacağına inandığımız 12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için sizleri Çeşme, İzmir’e bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Aydan Kansu
TÇGHBD Başkanı
Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Hasan Erhun Kasırga
Kongre Başkanı